09171088897
info@kariztech.ir
شیراز - خیابان قصردشت - روبروی باغشاه - ساختمان آلما
راه های ارتباطی شرکت کاریز
نصب دوربین مداربسته در شیراز

نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در شیراز

آیا مقرون به صرفه است که برای تامین امنیت محل سکونت و یا محل کار، هزینه ای را بابت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن پرداخت کنیم؟ آیا انجام این کار واقعا ضروی است؟

پاسخ این سوال بستگی به مکان و شرایط شما دارد. مکانی که قصد راه اندازی سیستم امنیتی برای آن را دارید مسکونی است یا تجاری؟ اجناس با ارزشی در آن نگه داری می شود؟ موقعیت آن چگونه است؟

منازل مسکونی:

اگر منزل مسکونی شما دارای یک محیط بسیار امن و همچنین درب های ضد سرقت بسیار قوی می باشد ، یا فرضا کوچه شما مجهز به نگهبانی شبانه روزی باشد به طوری که ورود سارقین را غیر ممکن می دانید شاید در چنین مکانی نصب دوربین مداربسته و دزدگیر خیلی ضروری به نظر نرسد هرچند وجود آن می تواند خیلی مفید واقع شود.

اما اگر در منزل خود چیز های با ارزش بالا (معنوی یا مادی) داشته باشید و همچنین احتمال ورود سارقین را می دهید و بدون شک به این باور دارید که سارقین مجهز به پیشرفته ترین ابزار ها و ترفند ها جهت ورود به امن ترین خانه ها و مکان ها هستند بهتر است بدانید که در صورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در منزلتان اگر ورود وسرقتی صورت بگیرد سریعا به شما اطلاع داده خواهد شو و بلافاصله میتوانید تصویر زنده محل را از هرکجا که هستید مشاهده نمایید.

در نظر داشته باشید اگر نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در شیراز یا هر شهر دیگری را بخواهید انجام دهید فقط به خاطر شناسایی سارقین پس از سرقت نیست بلکه کاربرد های دیگری نیز خواهد داشت:

برای مثال می توانید وقتی در مسافرت هستید و یا از منزل خود فاصله دارید از طریق اینترنت و حتی گوشی موبایل یا تبلت، تصاویر دوربین های مداربسته نصب شده در منزل خود را مشاهده کنید .اگر کودکی در خانه دارید ، یا سالمندی و پرستاری که مراقب او است و چک کردن وضعیت وی در زمانی که تنها و بدون پرستار است برای شما مهم است نصب دوربین مداربسته می تواند کمک بسزایی به شما بکند حتی اکر مکان شما خیلی امن باشد به طوری که ورود سارقین را غیر ممکن می دانید باز در چنین مواقعی این نوع سیستم های امنیتی می تواند کمک بسزایی به شما بکند. بنابراین نصب دوربین های مداربسته فقط جهت شناسایی سارقین نیست و استفاده های بسیار زیاد دیگری نیز دارد.

مکان های تجاری (مغازه ، کارگاه ، کارخانه و …)

بحث مکان های تجاری با منازل مسکونی خیلی متفاوت است.محیط های کسب و کار از اهمیت بسزایی برخودار هستند زیر افراد زیادی به آنجا رفت و آمد دارند ، مبادلات تجاری مانند نقل و انتقال پول نقد در آن مکان ها انجام می گیرد ، ممکن است مدارک با ارزش مانند اسناد و اوراق مهم اداری در آنجا نگهداری شود همچنین ممکن است پول نقد و اشیاء با ارزش نیز در آن مکان ها نگهداری شود و با توجه به این که اکثر مکان های تجاری در معرض دید عموم افراد قرار دارند و شب ها توسط مالکین ترک میشود بنابراین هیچ شکی نیست که مکان های تجاری مستعد سرقت و دیگر اتفاقات می باشند بنابراین به نظر می رسد نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در مکان های تجاری یک ضرورت می باشد.

با توجه به این که محل کسب و کار از اهمیت زیادی بر خوردار است و همچنین ممکن است منبع درآمد مهمی باشد نصب یک سیستم امنیتی در آن جا یکی از ضروریات کسب و کار می باشد.

نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در مکان های تجاری هم فقط به خاطر مبحث شناسایی سارقین نیست بلکه استفاده های بسیار زیاد دیگری نیز می تواند داشته باشد برای مثال یافتن علت وقوع آتش سوزی در یک انبار و یا کارگاهی که چندین نیرو در آن جا مشغول به فعالیت هستند و مدیر قصد داشته باشد برای مدتی آن جا را ترک کند ، به کمک دوربین های مداربسته و دزدگیر می تواند کنترل خیلی خوبی بر روی محیط کسب و کار و همچنین کارکنان آن جا داشته باشد.

 هزینه مناسب:

بسته به تعداد دوربین و سنسور هایی که نصب می شود هزینه هم متفاوت خواهد بود. همچنین کیفیت و نوع تجهیزات ها نیز در هزینه بی تاثیر نیست.

از لحاظ کیفیت تصویر دوربین های مداربسته به 2 دسته کلی تقسیم می شوند.

1-      دوربین های مداربسته آنالوگ

2-      دوربین های مداربسته دیجیتال

دوربین های مداربسته آنالوگ هزینه کمتری دارند.کابلی که  در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد کابل کواکسیال RG59  می باشد . نصب این نوع دوربین ها هزینه کمتری نسبت به دوربین های دیجیتال دارد و از لحاظ کیفیت برای تشخیص چهره افراد در یک اتاق و یا یک سالن مناسب می باشند.از نظر قیمت نیز دوربین های آنالوگ مقرون به صرفه تر می باشند.

دوربین های دیجیتال که به آن ها دوربین های مداربستهIP  و یا دوربین های مداربسته تحت شبکه و یا دوربین هایHD  هم اطلاق می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و کابلی که در این نوع دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرد همان کابل شبکه های کامپیوتری می باشد. این نوع دوربین ها قادر هستند پلاک خودرو ها را نیز از فواصل حدود 20 متر به راحتی تشخیص دهند که این کار از عهده دوربین های آنالوگ خارج است اما واضح است که هزینه این نوع سیستم امنیتی بالاتر از آنالوگ می باشد.

دوربین های مداربسته دیحیتال برای مکان هایی که شبکه های کامپیوتری هم نصب کرده اند مقرون به صرفه تر می باشد.

در کل هزینه نصب دوربین مداربسته در شیراز را اگر بخواهید تخمین بزنید بهتر است از چند شرکت معتبر استعلام قیمت بگیرید  تا از حدود قیمت ها مطلع شوید اما در نظر داشته باشید که وقتی دو شرکت یک هزینه را اعلام می کنند ممکن است کیفیت تصویر پایین دلیل بر قیمت پایین یک شرکت بشود و اگر یک شرکت قیمتی بالاتر به شما اعلام کردند ممکن است دوربین هایی که آن شرکت استفاده می کند از کیفیت تصویر بالاتری برخوردار باشند و همچنین تجهیزات با کیفیتی استفاده کنند که باعث می شود قیمت ها بالاتر از شرکت های دیگر بشود.

حتی ممکن است یک سیستم امنیتی بی کیفیت را با قیمت بالا به شما اعلام کنند و بر عکس آن یک شرکت هم ممکن است نصب را با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب به شما اعلام کند.

برای این که بتوانید یک سیستم امنیتی دوربین های مداربسته ی  با کیفیت خوب و با هزینه مناسب را راه اندازی کنید باید یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه نصیب دوربین مداربسته در شیراز را پیدا کنید.

یافتن شرکت نصب دوربین مداربسته در شیراز:

سعی کنید قبل از نصب دوربین های مداربسته از قبل کیفیت تصویر دوربین ها را از نزدیک مشاهده کنید. و اعتبار آن شرکت را مورد بررسی قرار دهید در نظر داشته باشید یک شرکت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر معتبر هرگز از اجناس بی کیفیت استفاده نمی کند زیرا در زمینه سیستم های امنیتی به هیچ وجه بهانه کاهش هزینه نباید باعث شود کیفیت کار و کیفیت لوازم کاهش یابد در غیر این صورت همه زحماتی که برای نصب سیستم امنیتی متحمل شده اید پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به هدر خواد رفت.

 آیا ممکن است یک شرکتی را یافت که مجری بزرگترین پروژه های  نصب دوربین مداربسته و دزدگیر شیراز و اکثر شهر های جنوب کشور باشد و با مناسب ترین قیمت و کیفیت یک سیستم امنیتی را برای شما راه اندازی کند؟

شرکت کاریز با بیش از ده سال سابقه در نصب ، فروش و راه اندازی سیستم های امنیتی در شیراز و جنوب کشور فعالیت می کند.به دلیل واردات مستقیم با کیفیت ترین تجهیزات امنیتی از قبیل دستگاه های NVR  و دوربین های مداربسته قادریم با کمترین هزینه شما عزیزان را در نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی یاری کنیم.

 در صورتی که تمایل به نصب دوربین های مداربسته و دزدگیر در شیراز (و یا همه شهر های جنوبی) ایران را دارید جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. و یا درخواست خود را در همین سایت ثبت نمایید تا کارشناسان فروش شرکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .پس از انجام کار خواهید دید که به نسبت قیمت و کیفیت کار از اعتماد خود به ما پشیمان نخواهید شد.

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*