09171088897
info@kariztech.ir
شیراز - خیابان قصردشت - روبروی باغشاه - ساختمان آلما
راه های ارتباطی شرکت کاریز

درباره شرکت کاریز

شرکت کاریز در سال 1389 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در زمینه تهیه و فروش سیستم های امنیتی و نظارتی و همچنین تجهیزات شبکه های کامپیوتری فعالیت خود را آغاز نمود . در طول این مدت شرکت کاریز به پشتوانه تلاش تیم اجرایی خود توانست در کوتاه مدت اعتماد طرف های تجاری بخش دولتی و خصوصی را بخود جلب نموده و در بازار رقابتی موجود ، جایگاه ویژه خود را تقویت نماید . شرکت بازرگانی کاریز جزء سه شرکت پیشگام در صنعت فرستنده های رادیویی و انتقال تصویر رادیویی بدون استفاده از اینترنت تا مسافت سی کیلومتر. کسب مجوز از حراست IT سازمان آموزش و پروش استان فارس مبنی بر تائید عملکرد این شرکت اجرای پروژه ایمن سازی ایستگاهها و دکل های مخابراتی صدا وسیمای استان فارس . و سایر پروژهایی که به لحاظ طولانی شدن در این متن نمی گنجد … از موفقیت های این شرکت می باشد . شرکت کاریزدر سال 1397 و با پشتوانه چند ساله ، توانست نمایندگی دوربین ها و دستگاههای DVR برند CAMTEK را اخذ نموده و با اضافه کردن این برند به سبد محصولات خود گام مهمی دیگری در جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود بردارد . این شرکت هم اکنون با بیش از 10 پرسنل اداری و فروش و بیش از 15 پرسنل فنی ، در زمینه دوربین های مدار بسته ، دزدگیر اماکن و درب های اتوماتیک فعالیت می نماید .

پیام آخر : تمامی کارکنان و مدیران شرکت کاریز اعتقاد راسخ دارند که موفقیت اتفاقی نبوده و ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع و رعایت انصاف ، در قیمت گذاری ، مستحکم ترین پل ارتباطی با مشتری خواهد بود که عبور از آن تنها عامل موفقیت و ثبات تجاری محسوب می گردد .

800
+

پروژه های موفق

100
%

رضایت مشتریان

50
+

برنده جوایز

چه چیزی ما را

خاص می کند ؟

چرا ما انتخاب شماییم

تمامی کارکنان و مدیران شرکت کاریز اعتقاد راسخ دارند که موفقیت اتفاقی نبوده و ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع و رعایت انصاف ، در قیمت گذاری ، مستحکم ترین پل ارتباطی با مشتری خواهد بود که عبور از آن تنها عامل موفقیت و ثبات تجاری محسوب می گردد .

پیمانکار آموزش پرورش

شرکت کاریز طرف قرارداد و مورد تایید ارگان آموزش و پروش استان فارس در خصوص ارائه خدمات فنی به کلیه مدارس استان فارس میباشد.

بیش از 700 پروژه موفق

دارای رزومه قوی با بیش از 700 پروژه در زمینه سیستم های دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و فروشگاهی در سطح استان فارس شامل اماکن خصوصی و دولتی.

تکنسین فنی حرفه ای

مجرب ترین نیروهای فنی جهت رسیدگی به مشکلات سیستم های امنیتی وهمچنین اجرای پروژه ها درسریع ترین زمان ممکن ودر نهایت دقت عمل وظرافت اجرا.

خدمات پس از فروش

بازدید و بررسی عملکرد سیستم بصورت هر شش ماه یکبار و اطمینان از صحت و سلامت هریک از تجهیزات و جلوگیری از ایجاد خلل در عملکرد سیستم ها.

ما چه کسانی هستیم

شرکت کاریز بعنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده تجهیزات و سیستم های نظارتی و امنیتی در استان فارس فعالیت می کند و طرف قرارداد ارگان های دولتی همچون آموزش و پذورش و صدا و سیما مرکز فارس و همچنین عاملیت رسمی فروش شرکت های فراگستر، GMK ، مبین نت و آسیاتک در استان فارس است

ارائه خدمات به تمامی نقاط استان فارس

دارای مجوز سازمان ثبت اسناد کشور

خدمات پس از فروش و پشتیبانی تمام وقت

اطلاعات بیشتر
شماره تماس :

32332744 - 071

درخواست ها

درخواست پیشفاکتور

امور مالی

درخواست شما به امور مالی جهت صدور پیشفاکتور بر اساس شرح اقلام مورد نیاز شما ارجاع میگردد و پیشفاکتور تنها بر اساس براورد های شما صادر میگردد.

درخواست تعمیر و اجرای خدمات

تکنسین فنی

درخواست شما در سریع ترین زمان به اولین تکنسین فنی آزاد ارجاع و تا کمتر از 24 ساعت جهت هماهنگی مراجعه برای اجرای پروژه یا تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست کارشناسی

کارشناس فنی

درخواست شما به کارشناس فنی شرکت مراجعه به محل پروژه و بازدید از محل و براورد اقلام مورد نیاز بر اساس شرایط محیط و نیاز های شما و ارائه قیمت دقیق تر ارجاع داده میشود.

ثبت درخواست