09171088897
info@kariztech.ir
شیراز - خیابان قصردشت - روبروی باغشاه - ساختمان آلما
راه های ارتباطی شرکت کاریز

دستگیره برقی

دستگیره رمزی درب، دستگیره هایی با ضریب ایمنی بسیار بالا هستند که تنها پس از وارد نمودن یک رمز عبور ۴ تا ۶ رقمی قابل باز شدن هستند.

این دستگیره ها در واقع نوعی قفل الکترومکانیکی هستند که به دلیل طراحی زیبا و امنیت بسیار بالایشان یکی از محبوبترین انواع دستگیره های دیجیتال برای نصب روی درب خانه و محل کار هستند.

از دیگر دلایل استقبال از این دستگیره ها میتوان به نصب آسان و بدون نیاز به حضور فرد متخصص، امکان برنامه ریزی و راه اندازی راحت و … اشاره کرد. دستگیره های رمزی در سراسر دنیا محبوب بوده و برای نصب روی درب اماکن خصوصی مانند اتاق های فروشگاه ها، اتاق خواب، هتل ها و … انتخاب میشوند.

دستگیره رمزی درب دارای یک قفل اتوماتیک هستند. بر روی دستگیره های رمزی یک کلید وجود دارد که با فشار دادن آن درب به صورت اتوماتیک قفل میشود.
با نصب این دستگیره های رمزی پیشرفته دیگر نیازی به حمل کلید نبوده و در نتیجه دیگر نگران گم شدن کلید نخواهید بود. در این دستگیره ها رمز عبور، جایگزینی بسیار ایمن به جای دسته کلید است.

این دستگیره ها یک رمز عبور مادری یا رمز admin نیز دارند.
یکی از قابلیت های جالب این دستگیره های رمزی امکان شناسایی ۹ رمز مختلف توسط آن است. بنابراین در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید میتوانید با وارد نمودن رمز مادر کد رمز فراموش شده را از حافظه دستگاه پاک کرده و درب را باز نمایید.

قفل دستگیره رمزی از جنس آلیاژهای مقاوم و ضد زنگ است که مقاومت و ایمنی آن را در برابر سرقت، رطوبت و عوامل محیطی به بسیار بالا برده است.
مصرف بهینه انرژی یکی دیگر از مزیای نصب دستگیره های رمزی درب است. انرژی لازم برای این دستگیره ها تنها با نصب دو عدد باتری لیتیومی کم مصرف تامین می شود. پس از تمام شدن باتری ها و یا خروج آنها از قفل، اطلاعات و تنظمیات دستگاه حفظ شده و بدون تغییر باقی میمانند.

بر روی دستگیره رمزی درب ۵ دکمه قابل مشاهده است که چهار تای آن برای وارد کردن رمز عبور و یک دکمه برای بستن اتوماتیک درب مورد استفاده قرار میگیرد.
این دستگیره ها مجهز به مکانیزم صوتی و نوری برای اطمینان از باز و بسته بودن درب ( وقتی در باز می شود چراغ سبز و وقتی در بسته میشود چراغ قرمز بر روی دستگیره رمزی درب روشن و خاموش میشود) میباشند. مکانیزم صوتی نیز همان آلارم دستگیره است که هنگام باز و بسته شدن درب به صدا در می آید.

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*